Prawa Pacjenta


Karta Praw i Obowiązków Pacjenta Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Karta Praw i Obowiązków Pacjenta Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu (923kB) pdf

Strona internetowa Rzecznika Praw Pacjenta - zakładka: Prawa Pacjenta, na której znajduje się wyciąg z przepisów ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (również tłumaczony na język migowy) otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Prawa Pacjenta na stronie Rzecznika Praw Pacjenta (z tłumaczeniem na język migowy)

Informacja o zasadach prowadzenia list oczekujących na świadczenie opieki zdrowotnej otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Informacja o zasadach prowadzenia list oczekujących na świadczenie opieki zdrowotnej (275kB) pdf

Strona internetowa Ministerstwa Zdrowia, na której znajduje się Informator "Za Życiem" otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Informator 'Za Życiem'

Strona internetowa Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, na której znajdują się rekomendacje pt. "Niekorzystne zakończenie ciąży – rekomendacje postępowania z dziećmi i rodzicami w niepowodzeniu położniczym dla personelu medycznego oddziałów położniczo-ginekologicznych województwa kujawsko-pomorskiego" otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Niekorzystne zakończenie ciąży – rekomendacje postępowania z dziećmi i rodzicami w niepowodzeniu położniczym dla personelu medycznego oddziałów położniczo-ginekologicznych województwa kujawsko-pomorskiego

Ulotka "Koronawirus a prawa pacjenta. Poradnik Rzecznika Praw Pacjenta."

Koronawirus a prawa pacjenta. Poradnik Rzecznika Praw Pacjenta. (674kB) pdf


metryczka


Wytworzył: Dział Prawno-Organizacyjny (31 października 2017)
Opublikował: Małgorzata Machejek (31 października 2017, 13:43:42)

Ostatnia zmiana: Małgorzata Machejek (18 czerwca 2021, 14:09:31)
Zmieniono: Aktualizacja linku do strony internetowej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, na której znajdują się rekomendacje pt. \"Niekorzystne zakończenie ciąży – rekomendacje postępowania z dziećmi i rodzicami w niepowodzeniu położniczym dla personelu medycznego oddziałów położniczo-ginekologicznych województwa kujawsko-pomorskiego\"

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 3329