Prawa Pacjenta


Karta Praw i Obowiązków Pacjenta Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Karta Praw i Obowiązków Pacjenta Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu (864kB) pdf

Karta Praw i Obowiązków Pacjenta Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu - w kolorze czarno-białym dla osób ze szczególnymi potrzebami otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Karta Praw i Obowiązków Pacjenta Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu - w kolorze czarno-białym (628kB) pdf

Strona internetowa Rzecznika Praw Pacjenta - zakładka: Prawa Pacjenta, na której znajduje się wyciąg z przepisów ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (również tłumaczony na język migowy) otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Prawa Pacjenta na stronie Rzecznika Praw Pacjenta (z tłumaczeniem na język migowy)

Informacja o zasadach prowadzenia list oczekujących na świadczenie opieki zdrowotnej otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Informacja o zasadach prowadzenia list oczekujących na świadczenie opieki zdrowotnej (224kB) pdf

Strona internetowa Ministerstwa Zdrowia, na której znajduje się Informator "Za Życiem" otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Informator 'Za Życiem'

Strona internetowa Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, na której znajdują się rekomendacje pt. "Niekorzystne zakończenie ciąży – rekomendacje postępowania z dziećmi i rodzicami w niepowodzeniu położniczym dla personelu medycznego oddziałów położniczo-ginekologicznych województwa kujawsko-pomorskiego" otworzy się po kliknięciu w link podany poniżej:

Niekorzystne zakończenie ciąży – rekomendacje postępowania z dziećmi i rodzicami w niepowodzeniu położniczym dla personelu medycznego oddziałów położniczo-ginekologicznych województwa kujawsko-pomorskiego


metryczka


Wytworzył: Dział Prawno-Organizacyjny (31 października 2017)
Opublikował: Małgorzata Machejek (31 października 2017, 13:43:42)

Ostatnia zmiana: Izabela Wawrzynowicz (19 sierpnia 2022, 09:32:03)
Zmieniono: Aktualizacja pliku pn. Informacja o zasadach prowadzenia list oczekujących na świadczenie opieki zdrowotnej

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 4719